بررسی قیمت تک فروشی دستکش | قیمت روز دستکش تکی

قیمت تک فروشی دستکش چقدر می باشد؟

سلام، سایت بازرگانی رزمدیکال امروز ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ قصد دارد به نقد و بررسی قیمت تک فروشی دستکش توسط سایت ها و فروشگاه های اینترنتی بپردازد.

دستکش جراحی لاتکس سوپا بدون پودر

دستکش جراحی لاتکس سوپا بدون پودر

دستکش جراحی لاتکس سوپا بدون پودر

دستکش جراحی سوپا از مرغوب ترین لاتکس‌ های طبیعی ساخته شده و با E.T.O استریل شده جهت راحتی مصرف کنندگان سیلیکونایز و بدون پودر می باشد. همچنین دارای قدرت کشش زیاد بوده و ضخیم و مقاوم می باشد با کمترین میزان حساسیت زایی در سایز های متنوع و متناسب با آناتومی دست تولید شده اند.

ویژگی های دستکش جراحی لاتکس سوپا

ساخته شده از لاتکس طبیعی

دستکش یکبار مصرف استریل

یکبار مصرف، نرم و حساس

طراحی آناتومیک

قیمت فروش این محصول ۵ هزار تومان به صورت قیمت تکی توسط سایت مثبت سبز ارائه می شود.

قیمت دستکش یکبار مصرف مدل نیتریل بسته ۱۰۰عددی

دستکش نیتریل یکبار مصرف بدون پودر آبی رنگ با طول ۲۴ سانت ساخت شرکت MY GLOVE مدل Nitrile با لمس عالی و گرفتن بهتر اشیا مقاوم در برابر نیتریل و مقاومت مکانیکی بهتر نسبت به دستکش لاتکس ،همچنین در هنگام تماس با محصولات چرب عملکرد خوبی را به همراه می آورد. دستکش برای جلوگیری از رشد باکتری ها نیز استفاده می شود. بدون پودر ، بدون ایجاد حساسیت، دستکش نیتریل یک جایگزین مناسب برای کاربرانی که نسبت به لاتکس طبیعی آلرژی دارند.

دستکش نیتریل چیست

این محصول توسط سایت دیجی کالا به قیمت ۳۱۹,۰۰۰ تومان  قابل خرید می باشد.

دستکش وینیل اپی پرفکت ۱۰۰ عددی

دستکش وینیل اپی پرفکت جایگزین ایده آل برای افرادی است که به لاتکس آلرژی دارند. این دستکش ها دارای فرمولاسیون نرم و روان، مواد قابل انعطاف برای داشتن احساس بهتر در طول استفاده و کاهش خستگی ناشی از استفاده ی طولانی مدت هستند.

این محصول توسط سایت مثبت سبز به قیمت ۳۳,۵۰۰ تومان قابل خرید تکی می باشد.

کارایی دستکش وینیل اپی پرفکت

دستکش وینیل اپی پرفکت جایگزین ایده آل برای افرادی است که به لاتکس آلرژی دارند. این دستکش ها دارای فرمولاسیون نرم و روان، مواد قابل انعطاف برای داشتن احساس بهتر در طول استفاده و کاهش خستگی ناشی از استفاده ی طولانی مدت هستند. به دلیل بدون پودر بودن، این دستکش ها برای افرادی که به مواد تشکیل دهنده پودر دستکش آلرژی دارند، مناسب است و همچنین این ویژگی خطر ایجاد حساسیت در افراد را کاهش می دهد.

فشار مورد نیاز برای پارگی این دستکش ها ۹ مگاپاسکال می باشد. این محصول ۱۰۰ عددی و ۵۰ جفت می باشد.

دستکش لاتکس استریل (یک جفت)

از آن جایی که کارکنان بیمارستان ها و به خصوص کارکنان مراکز مراقبت های ویژه و جراحان با آلودگی ها ، عفونت ها در تماس هستند، وزارت بهداشت چارچوبی را برای استفاده از دستکش در مراقبت های بهداشتی تعیین کرده است.هدف از تعیین چنین قانونی علاوه بر حفاظت دستان کارکنان از میکروب ها و آلودگی ها ، به کاهش دادن خطر انتقال بیماری ها کمک می کند ، که این مسئله هم برای کارکنان و هم برای بیماران دارای منافع زیادی است.

مشخصات کلی دستکش استریل

  • ساخته شده از لاتکس طبیعی
  • یکبارمصرف
  •  پودری
  •  استریل شده با اتیلن اکساید
  • توجه نمایید که قیمت درج شده در این محصول، قیمت یک جفت دستکش می باشد.

قیمت یک جفت دستکش لاتکس استریل از سایت دکتر مهندس به قیمت ۳,۹۰۰ تومان قابل خرید می باشد.

فروش تکی دستکش Medismart

فروش تکی دستکش Medismart

این دستکش برند Medismart ساخت کشور هند بوده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. جنس آن از لاتکس طبیعی بوده و فرمت آن به گونه ای می باشد که به صورت کامل در قابل دست قرار می گیرد.

انواع دستکش های جراحی :

دستکش های جراحی بر حسب نوع و انداره آن ها متفاوت می باشند که این دستکش ها بدلیل نوع آنها به دو دسته پودری و بدون پودر تقسیم بندی می گردند.

برای مثال  این محصول دستکش جراحی ، از نوع پودری بوده و شما میتوانید در صورت نیاز دستکش جراحی بدون پودر سایز ۸  را سفارش دهید . تفاوت دیگر این دستکش ها سایز آنها می باشد که به طور کلی به سه سایز ۷، ۷.۵۰ و ۸ تقسیم می شوند سایز ۷ آن اسمال ، ۷.۵۰ مدیوم و ۸ لارج می باشد.

تفاوت این دستکش با دستکش های لاتکس معمولی در ابعاد آن ها می باشد که دستکش های لاتکس برای مثال دستکش لاتکس سایز بزرگ تا مچ دست را می پوشاند اما دستکش های جراحی تا ساق دست را می پوشاند.