بزرگترین فروش ویژه دستکش های پزشکی هر یکشنبه یک محصول برای فروش ویژه در اختیار مشتریان گرامی قرار می گیرد. بازرگانی رزمد بزرگترین مرجع تجاری دستکش پزشکی در ایران با فروش ویژه یکشنبه تخفیفه هر هفته یک برند از دستکش های پزشکی را با تخفیف در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می دهد.

دستکش لاتکس Biomax

دستکش لاتکس ساخته شده از لاتکس طبیعی است. این نوع دستکش ها از اولین دستکش های پزشکی تولید شده در جهان محسوب می شوند که هنوز طرفداران بسیاری دارد. دستکش لاتکس بیشتر در امور پزشکی، پرستاری، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و صنایع غذایی کاربرد دارد. این نوع دستکش در دو نوع معاینه و جراحی تولید می شود. در ایران نیز کارخانه های دستکش لاتکس در حال تولید این محصول هستند.

دستکش لاتکس Biomax یکی از برندهای پر طرفدار در کشور ایران است. این دستکش در حال حاضر فقط نوع کم پودر آن در ایران عرضه می شود. دستکش های لاتکس کم پودر مصرف کنندگان خاص خود را دارند. از صنایع پزشکی و بهداشتی گرفته تا صنایع غذایی و حتی کارخانجات صنعتی از نوع دستکش بسیار استفاده می کنند.

 

محصول

نسبت

قیمت تعداد در بسته

بسته در کارتن

دستکش لاتکس Biomax

۶۰ به ۴۰

۱۹,۰۰۰

۱۰۰

۱۰

۵۰ به ۵۰

۱۹,۲۰۰

لارج تک

۲۱,۰۰۰

دستکش لاتکس بیومکس، دستکش لاتکس biomax، دستکش بیومکس، دستکش biomax، دستکش لاتکس کم پودر، دستکش لاتکس مالزی، فروش ویژه دستکش لاتکس، دستکش لاتکس ارزان

برای اطلاع از نحوه سفارش و پرداخت در فروش ویژه دستکش های پزشکی با ما تماس بگیرید.