قیمت عمده  دستکش نیتریل|قیمت نمایندگی دستکش نیتریل|نمایندگی دستکش نیتریل حریر

دستکش نیتریل مشکی چیست؟

دستکش نیتریل مشکی  نوعی محافظت از دست است. مواد دستکش ترکیبی به نام نیتریل است که ماده ای مقاوم در برابر مواد شیمیایی و ضد سوراخ است. نیتریل در اصل یک نسخه مصنوعی از پردازش مجدد لاتکس است.

دستکش نیتریل از چه ساخته شده است؟

نیتریل یک پلیمر مصنوعی است که از طریق ترکیب اکریلونیتریل و بوتادین تشکیل می شود. دستکش نیتریل چرخه حیات خود را به صورت لاستیک از درختان لاستیک آغاز می کند. سپس به لاستیک لاتکس تبدیل می شوند. بعد از اینکه به لاستیک لاتکس تبدیل شدند ، دوباره پردازش می شوند تا اینکه به ماده ترکیبی نیتریل تبدیل شوند. پردازش اضافی تمام پروتئین های لاتکس را از بین می برد. مرحله اضافی پردازش در فرآیند ایجاد دستکش در اصل این بود که وقتی دستکش های نیتریلی برای اولین بار به بازار آمدند ، در مقایسه با لاتکس بسیار گران بودند. با این حال ، پیشرفت های تکنولوژیکی منجر به انجام مقرون به صرفه تری در ساخت دستکش نیتریل شده است. دستکش نیتریل اکنون به اندازه دستکش لاتکس مقرون به صرفه است. پردازش مجدد و حذف کلیه پروتئین های لاتکس به این معنی است که مواد نیتریل نیز نسبت به لاتکس میزان آلرژی کمتری دارند.

آیا دستکش نیتریل مشکی برای مکانیک مناسب هستند؟

دستکش نیتریل مشکی و دستکش های یکبار مصرف ترجیحی مکانیک ها و تعویض روغن ها  در ایران هستند. برخی از دستکش های یکبار مصرف نیتریل مشکی حتی از فناوری عرق کم برخوردار هستند و این کار را برای مکانیک ها و کسبه خارج از منزل در تابستان استرالیا مناسب می کند.

آیا دستکش نیتریل برای  موادغذایی بی خطر است؟

دستکش نیتریل توسط استانداردهای غذایی استرالیا بی خطر است. با این حال ، همه دستکش ها از نظر مواد غذایی دارای گواهینامه HACCP ایمن نیستند ، بنابراین همیشه قبل از استفاده از دستکش های نیتریل همراه مواد غذایی با مدیران فروش بازرگانی رزمدیکال تماس بگیرید 09120928389

آیا نیتریل دستکش فاقد  BPA است؟

دستکش نیتریل فاقد BPA ، فاقد لاتکس ، فتالات ، وینیل ، MBT و اغلب بدون پودر است.

آیا دستکش نیتریل ضد آب است؟

بله ، دستکش نیتریل ضد آب است. دستکش های نیتریلی شرکت  رزمدیکال  نیز مقاومت شیمیایی زیادی دارند. نیتریل از لاستیک گرفته می شود بنابراین به طور طبیعی ضد آب است.

دستکش نیتریل برای چه مدت مناسب است؟

دستکش های نیتریلی مدت طولانی دوام می آورند ، اما مانند هر محصول طبیعی سرانجام تخریب می شوند. برای اطمینان از ماندگاری جعبه دستکش نیتریلی ، اطمینان حاصل کنید که آنها را در معرض تابش مستقیم آفتاب و گرما نگه دارید.

دستکش نیتریل در برابر چه چیزی محافظت می کند؟

دستکش نیتریل از دست پوشنده محافظت می کند. مواد نیتریل دست ها را از هرگونه آلودگی در امان نگه می دارد و همچنین باعث می شود کاربر نتواند هر ماده یا سطحی را که لمس می کند آلوده کند. نیتریل ضد آب ، روغنی ، ضد روغن و مهمتر از همه مقاوم در برابر مواد شیمیایی در برابر طیف وسیعی از مواد شیمیایی و رایج است. از دستکش نیتریل به دلیل مقاومت زیاد در برابر سوراخ شدن ، و استحکام بسیار خوب ، معمولاً در صنعت پزشکی نیز استفاده می شود.

آیا دستکش نیتریل نفوذ ناپذیر است؟

مهم است که به یاد داشته باشید هیچ چیز برای همیشه نفوذناپذیر نیست. مواد نیتریل مقاومت شیمیایی بالاتری نسبت به مواد لاتکس دارد ، اگرچه بعضی از مواد شیمیایی در نهایت از بین می روند ، به ویژه مواد شیمیایی با درجه قوی. با این حال ، برای یک دستکش کار روزمره ، دستکش نیتریل گزینه خوبی برای محافظت از دست در برابر مواد شیمیایی رایج است.

آیا دستکش نیتریل قابل بازیافت است؟

بله ، دستکش نیتریل در ایران  قابل بازیافت است. دستکش نیتریل قابل بازیافت است. با این وجود ، برخلاف سطل بازیافت استاندارد شما ، آنها باید در یک سطل بازیافت جداگانه قرار بگیرند. شرکت رزمدیکال  قاطعانه به محافظت از دست همه و همچنین سیاره زیبای کره زمین اعتقاد دارد.

آیا دستکش های نیتریل زیست تخریب پذیر هستند؟

بله ، دستکش های نیتریل قابل تجزیه هستند! دستکش های یکبار مصرف نیتریل در نهایت از بین می روند. با این وجود ، شکستن دستکش های یکبار مصرف لاتکس مدت زمان بیشتری طول می کشد.

آیا نیتریل لاستیک است؟

نیتریل از درختان لاستیک گرفته شده است. لاستیک فرآوری می شود تا زمانی که به ماده نیتریل تبدیل شود.

آیا دستکش نیتریل ضد حساسیت است؟

دستکش های یکبار مصرف نیتریل نسبت به دستکش های یکبار مصرف لاتکس میزان آلرژی کمتری دارند. نیتریل در مورد افرادی که آلرژی یا پوست حساس دارند ، انتخاب برتر است.

دستکش نیتریل یا لاتکس مکانیکی؟

دستکش نیتریل از دستکش لاتکس قوی تر است. آنها همچنین در برابر مواد شیمیایی مقاومت بیشتری دارند ، مقاومت بیشتری در برابر سوراخ شدن دارند و دارای رنگ های خاص صنعت تجارت هستند. در حالی که دستکش های لاتکس معمولاً در رنگ های آبی و سفید مرتبط با پزشکی وجود دارند. بیشتر مکانیک ها به یک دستکش محکم ، زبردست و مقاوم در برابر مواد شیمیایی نیاز دارند ، بنابراین معمولاً همیشه به دنبال دستکش های نیتریل سیاه می روند.

قیمت عمده دستکش نیتریل

قیمت دستکش نیتریل | پخش عمده – بازار خرید و فروش – قیمت عمده دستکش نیتریل ، پخش عمده دستکش نیتریل از سوی این شرکت و نمایندگی های آن صورت می گیرد. قیمت دستکش نیتریل بستگی به مسائلی مانند این دارد: حجم خرید  نوع بسته بندی ، کیفیت ، قیمت  دستکش نیتریل – و نماینده‌ی انحصاری محصول ویژگی کلیدی در صورت خرید عمده کیفیت خدمات حوزه سلامت بوده و در این راستا شناسایی کالای باکیفیت، قیمت‌گذاری مناسب و ارسال امن کالا تا تحویل آن به مشتری .

وزن هر عدد دستکش نیتریل بسته به سایز بندی آن بین 4/5 تا 5/5 گرم میباشد، دستکش نیتریل بسیار مناسب برای کار با اسید و مواد قلیایی میباشد، قیمت دستکش نیتریل آبی به نسبت به صرفه تر از سایر دستکش ها می باشد …برای مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت دستکش نیتریل با شماره 09120928389 تماس بگیرید.