بررسی قیمت و خرید انواع خط تولید ماسک

خط تولید ماسک پزشکی
بررسی قیمت خط تولید ماسک پزشکی

خط تولید ماسک تنفسی رزمدیکال، با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات انواع ماسک سه لایه و N95 را در کوتاه ترین زمان ممکن تولید می گردد. ظرفیت این خط تولید برابر با ۴۰ عدد ماسک در دقیقه است. همچنین لازم به ذکر است که ظرفیت تولید جاری، با توجه به انواع ماسک تولید شده متفاوت می باشد. همچنین عملکرد دستگاه تولید ماسک نیز کاملا خودکار می باشد و بدین ترتیب ماسک های تولید شده به صورت کاملا بهداشتی و بدون دخالت دست تولید می گردند.

ظرفیت خط تولید مذکور برابر با ۴۰ عدد ماسک در دقیقه است که در صورت رضایت شما خریداران محترم، امکان تولید دستگاه با ظرفیت های بالاتر نیز فراهم می باشد. لازم به ذکر است که ظرفیت خط تولید، با توجه به نوع ماسک تولید شده ممکن است متغیر باشد. عملکرد دستگاه تولید ماسک رزمدیکال کاملا خودکار می باشد و ماسک های تولید شده به شکل کاملا بهداشتی بوده و بدون دخالت دست تولید می گردند. در نتیجه محصول نهایی تولید شده کاملا بهداشتی می باشد و برای استفاده تمامی بیماران، کاملا مناسب است.

تجهیزات مصرفی پزشکی

تجهیزات مصرفی پزشکی

تجهیزات صنعتی مورد استفاده برای خط تولید ماسک

نوار نقاله – جت پرینتر – پانل لمسی – تیغه برش بند – موتور کم صدا – بخش بدنه دوز – ماشین اتصال کش – دستگاه دوخت آلتراسونیک – بخش بسته بندی اتوماتیک – بند دوز دستگاه تولید ماسک

خط تولید ماسک رزمدیکال

ماسک سه لایه یکی از انواع ماسک های پزشکی یک بار مصرف بوده که از ۲ لایه پارچه اسپان باند و یک لایه ملت بلون تشکیل گردیده است. لایه های اسپان بند، عمل جلوگیری از ورود کوچکترین ذرات معلق در هوا را به داخل مجاری تنفسی انسان را بر عهده دارد؛ ملت بلون همچنین به عنوان لایه اصلی فیلتراسیون، در این نوع ماسک ها عمل می نماید. ماسک های تنفسی حدود ۴ الی ۶ ساعت، از شما در برابر عوامل بیماری زا محافظت می نماید و با گذشت زمان، باید ماسک را تعویض کرد. خط تولید ماسک پرستاری رزمدیکال، با استفاده از فلز استیل ضد زنگ به تولید رسیده است. بنابراین در تماس با رطوبت و هوا، از مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

عملکرد دستگاه تولید ماسک سه لایه نیمه اتوماتیک بوده و با استفاده از ۲ یا ۳ اپراتور، در هر دقیقه می توانید ۶۰ عدد ماسک کاملا بهداشتی را بدون دخالت دست تولید کنید. همچنین با استفاده از کش زن اتوماتیک، عملیات کش زنی خیلی سریع و به صورت خودکار انجام می شود. هزینه راه اندازی این خط تولید به مراتب پایین تر از خط تولید ماسک فیلتر دار بوده و در عین حال، سوددهی بالایی دارد.